Школа практичної позитивної астропсихології "Селена"

Відкрито набір на базовий курс прогностичної астропсихології
(стаціонарна та онлайн форма навчання)
Перше заняття в жовтні 2023 р.

Приєднуйтесь до навчання.

РеєстраціяДарим первый урок. Часть 1Дарим первый урок. Часть 2
Матеріали курсу

Доступ до відео- та аудіозаписів уроків, навчальних матеріалів, книг та методичних посібників.

Підтримка

У закритій Viber-групі,
додаткове проведення онлайн-сесій ``Питання-відповідь``

Доступ до Уроків

Через закритий сайт

ОЛЕНА ОСИПЕНКО

Астролог міжнародної категорії

Астрологію називають математичним доказом існування Бога та психологією Всесвіту

Завідувач кафедри астропсихології Європейського інституту міждисциплінарних досліджень та освіти, факультет медичної реабілітації, психології та оздоровчих практик (Німеччина, Ганновер). Магістр з інтегративної психології. Дипломант Європейської Академії Природничих Наук, нагороджена медаллю Парацельса 2011 р., медаллю Вернадського 2013 р. та медаллю Коперника у 2016 р.

Facebook

Зверніть увагу!

Програма Школи включає астропсихологію
особистості та прогностичну астрологію.

Приєднуйтесь до нас і ви навчитеся

- робити астрологічні розрахунки та базову інтерпретацію гороскопу людини;
- складати астрологічні прогнози основними методами (Транзити, Прогресії, Дирекції, Точка життя, Соляр);
- давати характеристику та опис особистості на базі астропсихології: потенціал, сильні сторони та точки росту;
- оцінювати потенціал натальної карти індивіда;
- складати аналіз космограми;
- познайомитеся з основами проф. діагностики, бізнес-астрології, кармічної астрології.

0 куратори

Спеціалісти в астропсихології та психології, мають відповідну освіту та практиктичний досвід

0 годин корисного навчання

Уроки охоплюють усі основні розділи астрології та передбачають проведення практичних семінарів-тренінгів.

0 випускників

Познайомтеся зі справжньою астрологією і справді керуйте своєю долею.

0 курси

Базовий та поглиблений. Курси охоплюють усі основні розділи астрології.

Наша Команда

Стати учнем школи

Заповніть форму нижче

  Кваліфіковані викладачі

  Усі вони – дипломовані спеціалісти у сфері психології, астрології та холодинаміки.

  Авторська програма

  Програму створено Оленою Осипенко

  20 років досвіду

  Астрологи практикують з 2003 року

  Відгуки випускників

  Яніна Массіні

  учениця

  Олено Дмитрівно, знайомство з вами кардинально змінило моє життя, за що вам щиро вдячна до глибини
  душі! Ви не лише мій учитель, який відкрив мені
  дивовижний світ Астрології, як науки, а також стали моїм учителем і наставником у житті. Велике вам дякую за передані знання та мудрість. Після навчання у вашій школі Астрології у мене відбулося глибоке усвідомлення розуміння Всесвіту та його взаємозв'язку з людьми. Ви творите добру справу і допомагаєте людям ставати кращою версією себе. В оточенні вас люди розквітають і набувають прагнення до добра, а завдяки вам я знайшла нову себе і стала астропсихологом. Щиро дякую вам за те, що ви ділитеся своєю любов'ю та знаннями!!

  https://www.facebook.com/massini.minsk

  Віолетта Овчаренко

  Базовый Курс

  Вибрала школу за наїттям (чи зірки так склалися?) і дуже рада, що потрапила саме сюди. З перших днів занять атмосфера доброзичливості, терпіння та терпимості, бажання щиро прийти на допомогу кожному! А ми ж всі різні, але кожна душа отримала тут те, за чим прийшла! А ще величезний пласт знань став і моїм надбанням також. Спочатку я думала, що ніколи я не запам'ятаю всі ці квадратури і секстилі, але позаду перший етап - і я пишаюся собою! Я змогла! Я навчилась! І знайшла тут свого Вчителя! Олена Дмитрівна для мене стала прикладом наставника, вчителя, педагога, друга і просто мудрої людини! Тут ніхто не дозволяв собі скаржитися, плакатися, ображатися, бути незадоволеним. Тут усі посміхалися від щирого серця, з непідробною щирістю допомагали один одному, і я подумала - а якби ось так, та в усьому світі, та на всій Землі люди ставилися один до одного, то ми жили б як у раю! Люди можуть так жити! Але їх треба цьому навчити! Бажаю нашій Школі – острівцю Щастя у цьому тлінному вічно бурхливому світі – всіх благ, розширення, процвітання та вдячних Учнів!
  Наталія Гайдай

  астропсихолог

  Батьки назвали мене
  Наталкою ... через роки я стала
  Наталією Гайдай.
  Я люблю Життя, люблю Світ, в якому живу, люблю Бога у всіх його проявах. З самого дитинства я милувалася небом, особливо коли воно було зоряним.
  - Якщо Я бачу Зірки, значить і Вони бачать мене, якщо я знаю про Зірки, то і вони знають про мене, - думала я, будучи дитиною, абсолютно впевненою у своїй причетності до таємничого та чудового Світу Зірок та загадкового Місяця.
  Сонце, заглядаючи вранці до моєї кімнати, наповнювало її сонячними зайчиками і я грала з ними, намагаючись взяти їх у ручки. Так, з самого дитинства, мені пощастило відчути торкання Бога через щирість.
  Потім були досягнення і помилки, друзі та вороги, боротьба та компроміси, сила та безсилля, «забуті» мрії та «обов'язкові» цілі – все, що властиво «простому людському життю».
  Але, Те, що я завжди шукала – це Світло! Зриме та незриме! У людях, у природі, у професії, у сім'ї, у святах та буднях. Тепер я точно знаю, що важко знайти в інших те, що ще не знайшла у собі.
  Наполегливі пошуки подарували мені знайомство із чудовими людьми – Оленою Осипенко та Юрієм Буяновим. Дивному слову «Холодинаміка», під їхнім чуйним керівництвом, судилося змінити моє Життя через ставлення до себе самої і до Світу, в якому я живу. Найглибша робота з внутрішніми образами наповнила Душу Почуттями Свободи, Сміливості та Подяки. Я полюбила себе – Я полюбила Бога у собі!
  Школа астрології, яку Олена та Юрій ведуть просто та доступно, з добротою до людей та бажанням допомогти всім, хто готовий змінювати своє життя до Кращого, зміцнила в мені базисні знання про Космічні явища та Вселенське співробітництво. Зараз я займаюся улюбленою справою! Я – астропсихолог! Астрологія та психологія дивним чином злилися у своїх можливостях допомагати людям у їхніх життєво важливих питаннях!
  Я несу Світло! Так, як я вмію! Так, як я розумію! Так як можу! Я вчуся жити у Радості!
  З любов'ю та вдячністю,

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009802185985

  Олександра

  Базовый Курс

  Хочу подякувати нашим Вчителям — Олені та Юрію, за відмінний старт у пізнанні законів Всесвіту) В астрологію я прийшла за порадою знайомої, і жодного разу не пошкодувала про те, що зробила такий вибір.
  Ця Наука може пояснити ті речі, які інші вважають загадковим збігом обставин, а насправді все чітко і просто) Тепер, вміючи планувати своє життя, можна бути готовим до тих подій, які раніше могли поставити в ступор.
  Звичайно, це лише перша сходинка, але тепер я знаю, чим мені потрібно займатися в житті, за що дуже вдячна школі Селена!
  Ну і окремо дякую адміністраторам — за допомогу в навчанні та підтримку)
  Успіхів усім і ще більше вдячних учнів на вашому шляху!
  Наталія Петрова

  практикуючий астролог

  …Від себе не втечеш…
  свого часу зрозуміла я
  і пішла з престижної та високооплачуваної роботи. Багато моїх знайомих крутили біля скроні, не розуміючи мого рішення.
  Але моя душа хотіла більшого усвідомлюючи, що для щасливого життя мені потрібно все змінити. І хоча за плечима вже було кілька років практики позитивної психології, езотерики, астрології, здоровий глузд вирішив, що треба йти в Інтернет бізнес (були навички), який мене теж приваблював. Загалом так я і зробила. Але почуття радості та наповненості – все одно якось не побільшало… І здавалося, знову, що щось не так… Я продовжувала пробувати, шукала варіанти…
  І хоча астрологічним календарем для України користуюся вже давно і хотіла глибше вивчити астрологію, все відкладала запис на навчання до його авторів, фундаторів школи позитивної астропсихології Селена – Олени Осипенко та Юрія Буянова.
  Але це все-таки відбулося! Я дуже рада, що зважилася на цей крок і пройшла навчання за напрямом Астропсихологія та Холодинаміка.
  Для мене почалося нове життя, вийшло краще зрозуміти і дізнатися про себе, своїх близьких, а ще змінилося стан - пішли сумніви, з'явилася впевненість у правильному виборі свого шляху!
  Продовжуючи розвиватися, вже з радістю консультую та надихаю інших людей на позитивні зміни у їхньому житті. І це чудово – допомагати людям!
  Не відкладайте на потім, дійте! Адже ваше життя у ваших руках!
  Дуже рекомендую школу астропсихології Селена, адже це не тільки школа, це чудове об'єднання професіоналів та однодумців, друзів – людей, які роблять цей світ трохи кращим!

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001084473055

  Альбіна Созанська

  Я закінчила Школу позитивної астропсихології Олени Осипенко у 2010 році. Обирала свого Першого Вчителя Серцем, і воно мене не обдурило! :). Олена відчинила Двері у дивовижний світ Астрології. На її заняттях завжди панує така тепла та доброзичлива атмосфера, така сердечна, по-материнськи ласкава і дбайлива, що справді не вивчаєш астрологію, а вбираєш її одразу кількома рівнями – фізичним, астральним, ментальним :)! На уроках завжди цікаво, душевно, затишно. На сьогоднішній день школа зробила неймовірний якісний стрибок – така модернізація процесу навчання! я навіть трішечки заздрю нинішнім учням і тим, хто приходитиме в наступні роки 🙂
  І ви знаєте, навіть не важливо, чи будете ви професійним астрологом у майбутньому чи ні, але те, що ця школа змінить вас, ваше ставлення до життя, до людей – це точно!

  Усі публікації

  Дванадцять порад успіху

  Якщо на світі є реалізовані люди, народжені під різними знаками Зодіаку, то вони могли б дати поради як досягти успіху в житті своїх побратимів. ДВАНАДЦЯТЬ ПОРАД УСПІХУ […]

  Що таке Холодинаміка?

  … після того, як Бог створив людину і вирішив відпочити від діл праведних, він замислився над тим, що за істоту він створив. «Люди допитливі», – подумав Бог […]

  Яку практику слід використовувати щоб вийти з кризи?

  Ми хочемо познайомити вас із психологічною практикою — холодинамікою. Астрологія допомагає поставити «діагноз», вивчити себе, слабкі та сильні сторони характеру, таланти та здібності. Холодинаміка дозволяє реально змінити […]

  Практичні можливості астрології

  Знання, які дає сучасна астрологія, поєднують тисячолітній досвід мудреців, починаючи від різних цивілізацій та культур, що існували на Землі кілька десятків тисяч років тому, до сучасних вчених. […]

  Гороскоп – потенціал особистості

  Основним методом опису характеру людини та прогнозування подій в астрології є інтерпретація її гороскопу. Слово “гороскоп” грецького походження: «hora» – час і «scopos» – дивитися, оглядати. Гороскоп […]

  Бізнес астрологія

  Провідними астрологами різних країн розроблені та використовуються на практиці основні принципи астрології, що дозволяють прогнозувати сприятливий час для укладання великих угод та договорів, набору співробітників, проведення біржових […]

  Кармічна астрологія

  Все, що відбувається в нашому житті, пов’язане з кармою, долею і є результатом подій і явищ, що відбувалися в минулому. «Що посієш, те й пожнеш», – цей […]

  ХОЛОДИНАМІКА — ВИХІД З КРИЗИ

  Ми хочемо познайомити вас із психологічною практикою — холодинамікою. Астрологія допомагає поставити «діагноз», вивчити себе, слабкі та сильні сторони характеру, таланти та здібності. Холодинаміка дозволяє реально змінити [...]