Центр Астропсихології "Селена"

Запрошує Вас на
ЦИКЛ СЕМІНАРІВ
З ХОЛОДИНАМІКИ

Заявка на участь
Матеріали курсу

Доступ до навчальних матеріалів: книг та робочих зошитів

Підтримка

Підтримка у закритій Viber-групі

ПРОГРАМА ОСІННЬОГО ЦИКЛУ

Ця проста і доступна методика дозволяє кожному з нас працювати зі своїми страхами, комплексами, образами та будь-якими іншими психологічними блоками в міру їхнього прояву в житті. Потрібно відстежувати та усвідомлювати їхні уроки. Уроком будь-якого страху, комплексу та блоку є усвідомлення потреби прийняти та полюбити себе, а також навколишній світ, людей, навчитися з довірою та спокоєм ставитися до будь-яких процесів, що відбуваються в суспільстві. Це необхідний позитивний процес очищення наших ефірних, ментальних, астральних та інших полів. Коли ми очищаємо свої думки, які творять наше життя, наше тіло починає одужувати і, одного чудового дня, ми відчуємо цілісність, впевненість, гармонію в душі і незрозумілу радість перебування на цій планеті. Тоді нам дадуть можливість увійти до чистого Джерела Знань безпосередньо – в Інформаційне Поле Всесвіту. Після проходження трьох щаблів холодинаміки ви зможете отримати сертифікат європейського зразка.

37736024_2206710716281932_2298311298728853504_n

ОЛЕНА ОСИПЕНКО

Астролог міжнародної категорії

ОЛЕНА ОСИПЕНКО

- Доктор інтегративної психології та астропсихології, завідувач кафедри астропсихології факультету медичної реабілітації, психології та оздоровчих практик Європейського інституту природничих досліджень та дистанційного навчання (Німеччина, Дрезден).
- практичний психолог диплом психолога Київського Державного Університету ім. Т. Г. Шевченка КВ № 17472614 від 26.02.2002 р. та сертифікат курсів підвищення кваліфікації професора психології М. В. Воронова на тему "Позитивна психологія та психотерапія, транскультуральна сімейна терапія та психосоматична медицина"
– спеціаліст з холодинаміки, свідоцтво Інституту Холодинаміки Російської Академії Природничих Наук № 0159 від 1.05.2001 р., професор Н. В. Маслова; лауреат міжнародного конкурсу "Віртуози ноосферної освіти" диплом РАВН від 7.01.2002 р.

Facebook

Юрій Буянов

Астролог міжнародної категорії

Юрій Буянов

Магістр астропсихології Європейського інституту природничих досліджень та дистанційного навчання (Німеччина, Дрезден), практичний психолог, сертифікат курсів підвищення кваліфікації професора психології М. В. Воронова на тему "Позитивна психологія та психотерапія, транскультуральна сімейна терапія та психосоматична медицина", автор книг та статей з астропсихології.

Facebook

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ 1-ша Фаза

Загальна групова робота

Vincent Adams
CFO - KeyDesign
Mike Jackson
PR - Agata Inc
Mike Jackson
PR - Agata Inc
Mike Jackson
PR - Agata Inc

Загальна групова робота

Mike Jackson
PR - Agata Inc
Mike Jackson
PR - Agata Inc
Mike Jackson
PR - Agata Inc

Холодинаміка – техніка, яка дозволить Вам:

розібратися в собі;
розібратися в особистих відносинах і у відносинах з оточуючими;
змінити життя на краще;
стати успішним у бізнесі та особистому житті.

Холодинаміка – від англійського слова whole – цілий, цілісний. Це динаміка цілісного мислення, на основі гармонійного використання лівої та правої півкулі головного мозку людини.

Вона була розроблена американським фізиком і психологом Верноном Вульфом, який вперше застосував цю техніку для лікування свого сина від наркозалежності.

НАША КОМАНДА

Холодинаміка – техніка, яка дозволить Вам:

- розібратися в собі;
- розібратися в особистих відносинах і у відносинах з оточуючими;
- змінити життя на краще;
- стати успішним у бізнесі та особистому житті.
Холодинаміка – від англійського слова whole – цілий, цілісний. Це динаміка цілісного мислення, на основі гармонійного використання лівої та правої півкулі головного мозку людини.
Вона була розроблена американським фізиком і психологом Верноном Вульфом, який вперше застосував цю техніку для лікування свого сина від наркозалежності.

0 куратора

Доктор інтегративної психології та астропсихології та
Магістр астропсихології Європейського інституту міждисциплінарних досліджень та освіти (Німеччина, Ганновер)

0 годин теорії та практики

Уроки охоплюють:
Виявлення Вищого Потенціалу Особистості, відстеження та трансформація психологічних блоків у позитивні стани, наприклад, невпевненість у впевненість

0 випускника

Розкрийте свій потенціал та допоможіть іншим

0 днів

корисного навчання та роботи над собою

Залиште заявку на участь

Заповніть форму нижче

  Кваліфіковані викладачі

  Усі вони – дипломовані спеціалісти у сфері психології, астрології та холодинаміки.

  Авторська програма

  Програму створено Оленою Осипенко

  19 років досвіду

  Астрологи практикують з 2003 року

  Відгуки слухачів курсу

  Olga Shatylo

  Відповіді ніколи не
  знаходяться «ззовні».
  Всі відповіді «всередині»,
  у нас самих.
  Вони лише очікують, щоб ми їх відкрили.
  Мій низький уклін усій групі, трекерам та Олені з Юрієм. Дякую Вам і ЛЮБЛЮ Вас.

  https://www.facebook.com/olga.shatylo.1

  Алла Стащенко

  Для того, щоб у
  твоєму житті відбулися
  зміни – потрібно вийти
  із зони комфорту, а саме
  сісти та поговорити чесно з самим собою.
  Або одного прекрасного дня вирішити, що треба щось змінювати, так жити не можна. Якщо вам це знайомо - значить час діяти. А саме змінювати свою свідомість, усвідомлено підходити до своїх думок та вчинків. Спробуйте! Це не просто! Адже це величезна робота над собою. Але найчастіше немає розуміння з чого почати, куди бігти, що говорити і що робити. Іноді в такому підвішеному стані минають роки.
  Але є одне диво під назвою «холодинаміка». Звучить страшно. Коли я близьким друзям розповідала про те, що вчуся, чим займаюся і де пропадаю у вихідні - вони лякалися. Насправді це найпотужніша, найгармонійніша та найекологічніша практика у світі.
  Я не знаю як це описати 🙁 Усунення блоків – ТАК, боротьба зі страхами – ТАК, зміни у свідомості, у сприйнятті – ТАК-ТАК-ТАК!
  Але зазвичай люди хочуть конкретику, саме те, що змінюється у матеріальному світі, конкретні приклади. Що ж, наведу. Усунувши блоки на підсвідомості щодо роботи, роботодавця, знайшовши свій істинний потенціал для побудови кар'єри - починається кар'єрне зростання, пропрацювавши ставлення до себе - бачиш як змінюється ставлення до тебе оточуючих, отримавши розуміння що партнерські відносини - це робота, віддача та безмежне прийняття партнера, відбуваються якісні зміни, віддаючи іншим максимум – отримуєш максимум. Звучить як казка, правда?
  Насправді, все просто. Не треба змінювати світ навколо себе, знайди сили змінитись сам і ти здивуєшся тому, що станеться далі! Мені, здається, саме так працює холодинаміка. Є тільки одне маленьке «але» - у всі свої дії та протидії включи ЛЮБОВ! Сила Любові найсвітліша і найсильніша. І тут уже не посперечаєшся, адже ти точно любив у своєму житті.
  Олена Чубарєва

  кармічний нумеролог

  Холодинаміка творить дива!
  Ця Методика реально змінила моє життя!
  Завдяки 1 фазі, я зрозуміла, які страхи та образи заважають мені жити повним та усвідомленим життям.
  На 2-й фазі, за допомогою холодайнів, я змогла об'єднати всю свою сім'ю, весь мій рід, в єдине
  ціле. І саме це і сталося у моєму реальному житті. Один із рідних мені людей, який не
  давав про себе знати 30 років, раптом з'явився...
  Чарівна 3 фаза перевершила всі мої очікування! Моє дивовижне Джерело, умиротворений
  стан душі та відповіді на всі питання!!!
  Якщо підбити підсумки мого навчання в школі холодинаміки, за унікальною методикою Олени та
  Юрія, то я можу сказати, що позбавившись страхів і образ, об'єднавши свою сім'ю, я отримала
  підтримку та допомогу як реальну, так і енергетичну, що дало мені можливість відкрити своє
  серце, без страху і побоювання, дружнього мені Всесвіту. А вона обдарувала мене свідомим,
  радісним життям та дружбою із співзвучними мені людьми.
  за ВСЕ і за те, що зараз можу приходити в цю школу як трекер, щоб допомагати іншим людям і
  бути їхнім попутником у духовному пізнанні себе.
  Майя

  https://www.facebook.com/maya.harchenko

  Дякую Олені Осипенко за курс з Холодинаміки!
  Техніка працююча, глибока та трансформуюча. У ході процесу багато інсайтів, що запускають зміни у сприйнятті у зовнішньому світі та всередині. Писала роботу Бакалавра з Холодинаміки, заглибилася у теоретичні процеси. Працюю з клієнтами методикою, рада результатам. Техніка стане улюбленою та застосовною в побуті.
  Велике дякую!
  Наталія Гайдай

  астропсихолог

  Вважається, що люди змінюються тільки тоді, коли «вже втрачати нічого» -
  Життя примушує!
  І все-таки сміливий той, хто наважується заглянути
  в глибини своєї Душі, прийняти себе в
  недосконалості та божественності,
  пробачити і, звичайно ж, ПОЛЮБИТИ!
  Моє знайомство з Майстрами Оленою Осипенко та Юрієм Буяновим розпочалося 15 років тому з Місячного календаря для України, авторами якого вони є й досі. Дотримуючись порад на кожен день і прогнозів можливих труднощів та трансформацій, обставини мого життя поступово набували суті наповненості та взаємодії.
  Із календаря я дізналася про Холодинаміку. Живучи багато років в очікуванні змін на краще, і, в глибині Душі, розуміючи, що якість Життя залежить тільки від мене, моєї готовності та особистої відповідальності за думки та вчинки, стала учасницею тренінгу з Холодинаміки.
  Під дбайливим та професійним керівництвом Олени та Юрія знання про природу Душі людини допомогли мені змінити ставлення до себе самої та до Світу, в якому я живу. Найглибша робота з внутрішніми образами та психосоматичними програмами поступово наповнила Душу почуттями Радості, Свободи, Сміливості та Подяки. У ході тренінгів я набула сили подивитися в «очі» своїх страхів, якісно покращила стосунки з близькими, почала цінувати Життя – як Божественний Дар і щохвилини – як можливість робити те, що люблю. Я навчилася Творити…
  Приймаючи СВІТ, як велику цінність життя, я творю Мир у Своїй Душі!
  З Любов'ю та Вдячністю,
  Тетяна

  https://www.facebook.com/tanya.skriguletz

  Приємно спостерігати як з кожним разом змінюються люди, які вони стають красиві та щасливі. Дякую!!!!!!

  Публікації

  Дванадцять порад успіху

  Якщо на світі є реалізовані люди, народжені під різними знаками Зодіаку, то вони могли б дати поради як досягти успіху в житті своїх побратимів. ДВАНАДЦЯТЬ ПОРАД УСПІХУ […]

  Що таке Холодинаміка?

  … після того, як Бог створив людину і вирішив відпочити від діл праведних, він замислився над тим, що за істоту він створив. «Люди допитливі», – подумав Бог […]

  Яку практику слід використовувати щоб вийти з кризи?

  Ми хочемо познайомити вас із психологічною практикою — холодинамікою. Астрологія допомагає поставити «діагноз», вивчити себе, слабкі та сильні сторони характеру, таланти та здібності. Холодинаміка дозволяє реально змінити […]

  Практичні можливості астрології

  Знання, які дає сучасна астрологія, поєднують тисячолітній досвід мудреців, починаючи від різних цивілізацій та культур, що існували на Землі кілька десятків тисяч років тому, до сучасних вчених. […]

  Гороскоп – потенціал особистості

  Основним методом опису характеру людини та прогнозування подій в астрології є інтерпретація її гороскопу. Слово “гороскоп” грецького походження: «hora» – час і «scopos» – дивитися, оглядати. Гороскоп […]

  Бізнес астрологія

  Провідними астрологами різних країн розроблені та використовуються на практиці основні принципи астрології, що дозволяють прогнозувати сприятливий час для укладання великих угод та договорів, набору співробітників, проведення біржових […]

  Кармічна астрологія

  Все, що відбувається в нашому житті, пов’язане з кармою, долею і є результатом подій і явищ, що відбувалися в минулому. «Що посієш, те й пожнеш», – цей […]

  ХОЛОДИНАМІКА — ВИХІД З КРИЗИ

  Ми хочемо познайомити вас із психологічною практикою — холодинамікою. Астрологія допомагає поставити «діагноз», вивчити себе, слабкі та сильні сторони характеру, таланти та здібності. Холодинаміка дозволяє реально змінити [...]