Кармічна астрологія

Все, що відбувається в нашому житті, пов’язане з кармою, долею і є результатом подій і явищ, що відбувалися в минулому. «Що посієш, те й пожнеш», – цей вислів справедливий для наших вчинків і навіть думок. За допомогою кармічної астрології можна встановити причинно-наслідковий зв’язок процесів, що відбуваються з людиною, підприємством, державою з моменту їх появи на світ і дотепер.

Кармічна астрологія – цікавий та дуже важливий розділ астрології. Все у нашому житті підкоряється кармічним законам. Події сьогоднішнього дня випливають із нашого попереднього досвіду, вчинків і навіть думок. Нічого у житті не відбувається випадково, все закономірно та підвладно Долі. Положення кожної планети у нашому гороскопі невипадково: вони описують як наш власний потенціал, так і напрацьовані за родом таланти і здібності, які генетично входять у нашу структуру ДНК. З іншого боку, ми несемо у своїй кармічній програмі борги та помилки роду, які саме нам випала честь усвідомити та виправити наполегливою духовною роботою.

До головних показників кармічної астрології відносяться Чорний та Білий Місяць та Північний і Південний Місячні вузли, які знаходяться у певних місцях індивідуального гороскопу.

Періоди Чорного місяця вказані на сторінках нашого «Астрологічного календаря» та доповнюються щоденними коментарями Олени Осипенко у його електронній версії, яка доступна на ваших електронних пристроях: смартфонах, планшетах, ноутбуках.