Бізнес астрологія

Провідними астрологами різних країн розроблені та використовуються на практиці основні принципи астрології, що дозволяють прогнозувати сприятливий час для укладання великих угод та договорів, набору співробітників, проведення біржових торгів, здійснення важливих заходів, розміщення реклами тощо. Для з’ясування цих питань існує окремий напрямок астрології – бізнес астрологія, яка допомагає бізнесменам і діловим людям успішно вести свої справи.

Велика кількість ділових людей нині звертається до астрологів. Найчастіше вони просять підібрати сприятливий день для реєстрації підприємства, підбору кадрів чи ухвалення важливої ​​угоди. У нових умовах виграє той, хто може раціонально організувати свою роботу, підібрати хорошу команду, передбачити наслідки своїх рішень.

Звичайно, багато залежить від гороскопу самої фірми та її керівника. Однак є й загальні правила, що залежать від астрологічного «прогнозу погоди», який допоможе бізнесменам та діловим людям успішно вести свої справи. Ви можете користуватися цими правилами не тільки для того, щоб розпочати та організувати свій бізнес, але й для визначення кращого часу влаштування на нову роботу, купівлі-продажу нерухомості, одруження, переїзду на нове місце проживання, початку подорожі тощо. Вибором найкращої дати для події займається елективна астрологія.

Періоди, сприятливі для ділової активності, вказані на сторінках нашого «Астрологічного календаря» та доповнюються щоденними коментарями Олени Осипенко у його електронній версії, яка доступна на ваших електронних пристроях: смартфонах, планшетах, ноутбуках.