ОЛЕНА ОСИПЕНКО

ОЛЕНА ОСИПЕНКО Консультує з 1995 року

Навчалася в Академії астрології С .В. Шестопалова та М. Б. Левіна, школі П. П. Глоби

Має сертифікат астролога міжнародного зразка Національного Товариства Геокосмічних Досліджень США від 05.01.1998,

Співзасновник Спілки Астрологів України, Голова Київської обласної організації Спілки Астрологів України.

Практичний психолог - диплом психолога Київського Державного Університету ім. Т. Г. Шевченка КВ № 17472614 від 26.02.2002 р. та сертифікат курсів підвищення кваліфікації професора психології М. В. Воронова на тему "Позитивна психологія та психотерапія, транскультуральна сімейна терапія та психосоматична медицина"

Спеціаліст з холодинаміки, свідоцтво Інституту Холодинаміки Російської Академії Природних Наук № 0159 від 1.05.2001 р., професор Н. В. Маслова, лауреат міжнародного конкурсу "Віртуози ноосферної освіти", диплом РАВЕН від 7.01.2002р.

Член Асоціації спеціалістів народної та нетрадиційної медицини України при Міністерстві охорони здоров'я України, посвідчення № 1 від 17.02.2007 р. професор Т. П. Гарник.

Біоенерготерапевт міжнародної категорії Свідоцтво інституту нетрадиційної медицини м. Києва, школа біоенерготерапії та біолокації П. В. Старих.

Психологічний центр "Таро", семінари з холодинаміки Наталії Кухтіної.

Тричі лауреат міжнародного конкурсу астрологів України «Золотий Дельфін» у м. Одесі

Дипломант Першого національного конкурсу психологів "Аніма" у 2010 р.

Дипломант Європейської Академії Природних Наук, нагороджена медаллю Парацельсу 2011 р.

Грамота та медаль "За охорону здоров'я нації" Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я та Національної Академії Медичних Наук України у 2012 р.

Facebook

Олена Осипенко:

…Спочатку дуже важко було жити. Здавалося, що справедливості на Землі немає взагалі і ніколи не буде. Шалено шкода було себе – білу та пухнасту. З самого дитячого садка ображали вихователі та няньки, у школі – знущалися вчителі. З роками ситуація мало змінилася. Мене продовжували “абсолютно незаслужено” ображати та принижувати обставини життя з їхніми головними героями у різних ролях та іпостасях.

Я відчувала себе такою маленькою і беззахисною, що хотілося стиснутись у грудочку і зникнути з цього холодного і жорстокого Світу, абсолютно непридатного для життя “ангела”.

У таких муках було прожито третину життя. І ось, коли жити вже зовсім не хотілося… «хтось» прийшов на допомогу. Цей “хтось”, напевно, спостерігав за моїми багаторічними муками і терпляче чекав, коли я буду готова. Одного дня мені дали в руки новий інструмент – науку астрологію, яка в прямому розумінні цього слова врятувала мені життя і наповнила його новим змістом і якістю. А потім я віддала їй своє життя і ми стали друзями.

Спочатку в астрологію я не вірила і вирішила довести, що це все нісенітниця і ворожіння, що відволікає людей від серйозних життєвих завдань. Минуло 16 років з моменту виклику, який я кинула собі і я нескінченно вдячна Астрології, цій великій науці, яка показала мені моє маленьке, але дуже потрібне місце у цьому величезному та прекрасному Світі. Я знайшла в гороскопі свої недоліки, усвідомила їх необхідні уроки та іспити і прийняла як необхідну частину шляху до себе.

Навчившись складати прогнози та переглянувши своє життя в часі, знайшла чітку математичну відповідність подій життя та календарних дат. Я вивчила різні психологічні техніки і працюю над своїми страхами та комплексами, перетворюючи їх на переваги. Навчилася робити це сама і тепер допомагаю іншим.

Робота у нас така – допомогти людям стати господарями своєї Долі!

Юрій Буянов

Юрій Буянов - астролог міжнародної категорії,

Магістр астропсихології Європейського інституту міждисциплінарних досліджень та освіти, факультет медичної реабілітації, психології та оздоровчих практик (Німеччина, Ганновер).

- редактор «Астрологічного календаря для України», видавець книг «Зодіак – Храм Долі» та «Мистецтво інтерпретації». Член асоціації книговидавців України.

Член координаційної ради Спілки астрологів України.

… Іноді мені доводиться чути фразу: "Я не вірю в астрологію". У цьому нічого дивного. Наша свідомість – продукт матеріалістичного виховання. Я сам, як прагматик, довго не міг зрозуміти, яким це чином планети та зірки можуть впливати на наше життя, поки одного разу не задумався про те, чому у тижні саме 7 днів, і чому саме у 7-й день тижня прийнято відпочивати. Відповідь я знайшов у місячному календарі: виявилося, що кожні сім днів Місяць змінює фазу, а день зміни фаз – новий місяць, 1-а фаза, повний місяць і 3-я фаза - найменше підходять для активної соціальної діяльності.

Наступне питання, яке змусило мене задуматися: чому в загальноприйнятій десятковій системі числення в колі 360 градусів? Як не дивно, відповідь була знайдена у сонячному календарі. Кількість сонячних днів на рік 365 - складається з 360 днів, рівних кількості кругових градусів плюс 5 нульових днів.

Потім з'ясувалося, що геометрія та математика починалися зі спостереження за планетами стародавніми китайцями, єгиптянами, греками та римлянами. Тепер фраза: "Я не вірю в астрологію" стала для мене звучати як: "Я не вірю в математику та геометрію".

Потім я уявив, скільки сотень поколінь людей знадобилося, щоб провести статистичні дослідження та визначити ті 12 психотипів, які ми всі тепер називаємо знаками Зодіаку.
Далі, як сказав один наш із вами спільний знайомий: «Процес пішов».

Facebook

Історії успіху наших друзів

Натискайте детальніше
Детальніше