Natasha-1

Астропсихолог Наталія Гайдай

Батьки назвали мене
Наталкою ... через роки я стала
Наталією Гайдай.
Я люблю Життя, люблю Світ, в якому живу, люблю Бога у всіх його проявах. З самого дитинства я милувалася небом, особливо коли воно було зоряним.
- Якщо Я бачу Зірки, значить і Вони бачать мене, якщо я знаю про Зірки, то і вони знають про мене, - думала я, будучи дитиною, абсолютно впевненою у своїй причетності до таємничого та чудового Світу Зірок та загадкового Місяця.
Сонце, заглядаючи вранці до моєї кімнати, наповнювало її сонячними зайчиками і я грала з ними, намагаючись взяти їх у ручки. Так, з самого дитинства, мені пощастило відчути торкання Бога через щирість.
Потім були досягнення і помилки, друзі та вороги, боротьба та компроміси, сила та безсилля, «забуті» мрії та «обов'язкові» цілі – все, що властиво «простому людському життю».
Але, Те, що я завжди шукала – це Світло! Зриме та незриме! У людях, у природі, у професії, у сім'ї, у святах та буднях. Тепер я точно знаю, що важко знайти в інших те, що ще не знайшла у собі.
Наполегливі пошуки подарували мені знайомство із чудовими людьми – Оленою Осипенко та Юрієм Буяновим. Дивному слову «Холодинаміка», під їхнім чуйним керівництвом, судилося змінити моє Життя через ставлення до себе самої і до Світу, в якому я живу. Найглибша робота з внутрішніми образами наповнила Душу Почуттями Свободи, Сміливості та Подяки. Я полюбила себе – Я полюбила Бога у собі!
Школа астрології, яку Олена та Юрій ведуть просто та доступно, з добротою до людей та бажанням допомогти всім, хто готовий змінювати своє життя до Кращого, зміцнила в мені базисні знання про Космічні явища та Вселенське співробітництво. Зараз я займаюся улюбленою справою! Я – астропсихолог! Астрологія та психологія дивним чином злилися у своїх можливостях допомагати людям у їхніх життєво важливих питаннях!
Я несу Світло! Так, як я вмію! Так, як я розумію! Так як можу! Я вчуся жити у Радості!
З любов'ю та вдячністю, Наталія Гайдай
DSC_8970

Костянтин Голубятніков

Астрологія змінила моє життя у 2010 році, коли завдяки розумінню своєї натальної карти я почав займатися благодійністю, а з 2012 року заснував Благодійний фонд «БЛАГОМАЙ», який допомагає дітям, що знаходяться в дитячих будинках.
Також у 2012 році, знаючи про сферу життя, на яку впливає моя планета успіху та оптимізму — Юпітер, я почав займатися нерухомістю, що дозволило мені піти в потрібний момент з роботи по найму та за один рік кардинально змінити своє фінансове становище.

Завдяки вивченню курсу лекцій з астрології Олени Осипенко, мені вдалося навчитися допомагати людям зрозуміти себе та кардинально покращити своє життя!

З повагою, Костянтин Голубятніков

sveta-1

Астропсихологиня Світлана Буянова

Я довго шукала свою професію у цьому житті. Мені довелося займатися різним: і офісною роботою адміністратора, і творчою роботою фотографа, і виховною роботою в дитячому садку.
Скрізь я намагалася максимально розкрити всі свої можливості та отримувати задоволення від своїх досягнень.

Але мені завжди чогось не вистачало: глибини спілкування, можливості донести свої знання людям, поділитися досвідом та розкрити у людині її таланти та здібності.

Все це дала мені астропсихологія.

Я консультую вже більше 10 років і щоразу відкриваю для себе нові і нові грані та можливості цієї чудової науки.

Хоча моє перше знайомство з нею було дуже настороженим, я спромоглася перевірити її на своєму досвіді та показати спочатку самій собі всі закономірності влаштування світу.

Сьогодні я отримую величезне задоволення від процесу консультування та викладання.

Я бачу, як змінюються очі людини після того, як вона дізнається про себе щось нове, підтверджує собі своє призначення, в якому сумнівалася.

Це неймовірні відчуття щастя та причетності до духовного розвитку навколишньої дійсності.

За це я безмежно вдячна астропсихології та своїм вчителям — Олені Осипенко та своєму татові Юрію Буянову, які допомогли мені осягнути всі таємниці цієї науки та зрозуміти своє місце у світі.

Я бажаю кожному, хто хоче зробити важливий крок у своєму житті — зважитися на нього, бажаю тим, хто хоче розвитку — більше вчитися, я бажаю тим, хто шукає гармонії — знайти її у знаннях та реалізації своїх талантів.

А ключики до відповідей на багато питань вам підбере астропсихологія, яка є помічником для людей, що розвиваються.

З повагою, Світлана Буянова http://www.astro-way.kiev.ua

IMG_20140718_16304455

Астропсихологиня Романова Марина Костянтинівна

– керівник благодійної організації «Лелека» та психологічного центру «Сходження», викладач холодинаміки та школи астропсихології, аспірантка ЖНАЕУ за спеціальністю «педагогічна та вікова психологія» (тема дисертації «Психологічні умови розвитку екологічної свідомості дорослої особистості»).
У центрі астропсихології «Селена» проходила курс холодинаміки з 2007 року.

Практичну діяльність психолога розпочала з 2008 року (основні напрямки – холодинаміка, духовна психологія, робота з підсвідомістю), астропсихолога – з 2009 року.

Мета благодійної діяльності центру – допомога лікувальним закладам м. Житомира.

Дякую вчителям Олені Осипенко, Юрію Буянову та Світлані Буяновій за наставництво, натхнення та підтримку! Бажаю вам, вашим учням-слухачам та всім людям доброї волі Вселенської Любові та Світла на Шляху!

www.mromanova.com.ua

Albina222

Астропсихологиня Альбіна Пономаренко

На сході кажуть: «Коли готовий учень, готовий йому і вчитель», так в моєму житті з'явився мій перший Вчитель астрології – Олена Осипенко.
Вона ніби перша шкільна вчителька взяла нас за руки та відчинила двері до нових знань: цікаво, легко і доступно викладався матеріал, обережно, по-материнськи дбайливо – щоб не злякати цікавість до цієї дивовижної науки, що зароджується у багатьох.

У процесі навчання я побачила, що професія астролога «прописана» в моїй карті народження, і що на той момент мої космічні ритми сприяють підведенню підсумків тридцятирічки, що закінчується, і побудові нових планів на новий тридцятирічний цикл.

Так, після закінчення курсу я вже точно знала, що астрологія більше для мене не хобі, а професія!

Коли людина починає розуміти, хто вона і для чого тут, на Землі, то весь Всесвіт з радістю допомагає їй вирішити її завдання.

Так, у мене майже одразу ж з'явилася можливість застосовувати свої знання на практиці у Благодійному центрі народної та нетрадиційної медицини «Оберіг», де я розпочала свою астрологічну практику як фахівець-астролог.

У жовтні 2011 року народилася авторська школа практичної астрології та астропсихології «Пізнай свій Всесвіт», яка давала можливість трохи глибше, ніж просто астрологічна консультація, пояснювати людям, як працює астрологія та давати ключики до індивідуальної роботи.

На сьогоднішній день школа випустила понад десять груп випускників – це люди різного віку та професій, які з успіхом застосовують отримані знання у повсякденному житті – допомагають своїм рідним та близьким зрозуміти себе та інших, свої завдання та «ловити попутний вітер» у досягненні своїх цілей.

Багато хто з них, отримавши базові знання школи, пішов навчатися далі, щоб отримати дипломи фахівців.

І я так само не зупиняюся на досягнутому, продовжую ще глибше вивчати астрологію та різні її напрями, щоб спектр допомоги людям за допомогою астрології був ще ширшим та дієвішим.

Я Вдячна моїм Вчителям в астрології та по життю, всім-всім Всесвітам, з якими довелося зіткнутися, за все, що було отримано, усвідомлено та пережито, як знання, як мудрість і як досвід, який допомагає йти далі по життю і посильно допомагати іншим.

Миру, Добра та Кохання всім Всесвітам!

Кохайте і будете Кохані!

Пономаренко Альбіна. Астрологиня, астропсихологиня.

Лариса Сидоренко

Хочу поділитися своєю історією розкриття творчого потенціалу, який я впевнена є у кожної людини.
Я за освітою математик і схильна планувати та контролювати своє життя.

У якийсь момент стреси та постійні навантаження через власний бізнес призвели до того, що у мене виникли тривалі головні болі, з якими традиційна медицина не могла впоратися.

Це й привело мене до холодинаміки. З цього моменту розпочався новий етап мого життя. Етап глибинного пізнання себе, навколишнього світу та тонких планів буття, що тісно взаємодіють з нашим фізичним світом. У міру роботи над собою головний біль пройшов. Якось на сеансі холодинаміки я пережила досвід усвідомлення: що означає бути Людиною-Творцем, що насправді обмежень немає, є тільки наші переконання, що обмежують, і я могла б, наприклад, писати картини.

І я вирішила спробувати. Інтуїтивний живопис настільки захопив мене, що я могла написати кілька картин за один день. Ця творчість приносить мені незвичайне задоволення та радість. Завдяки Олені та Юрію відбулася моя перша художня виставка, а цілителі зазначили, що картини мають лікувальний ефект, наповнюючи людей високими видами енергії.

Я дуже хочу, щоб наша чудова планета процвітала і холодинаміка є одним із найпотужніших інструментів, що дозволяють це зробити.

Змінюючи на краще себе, ми змінюємо весь світ!

З Любов'ю та Світлом Лариса Сидоренко

Художниця Ірина Оленченко.

Створення моїх картин – це дуже цікавий та захоплюючий процес, від якого я отримую величезну насолоду!
Питання про моє покликання цікавило мене вже давно і я у різний спосіб шукала для себе відповідь. І одного разу, вислухавши мій запит, одна моя знайома запропонувала провести мені медитацію, щоб я сама змогла запитати у Творця, чим мені займатися, щоб моє заняття приносило користь людям. У медитації Творець сказав мені дуже виразно: «Ти будеш передавати Мої енергії людям через свої картини».

Я довго не могла повірити, що почула і побачила. Тоді ця ж знайома розповіла мені, що тільки-но пройшла сама навчання на курсі холодинаміки у Олени Осипенко та Юрія Буянова, і що саме там можна дізнатися призначення та розкрити свій потенціал. Так я опинилася на цих чудових курсах, де в процесі роботи над собою подолала багато страхів, сумнівів, образ...

І вже приблизно через місяць я відчула в собі дуже сильне бажання почати щось писати на полотні. Я купила собі все необхідне і почала пробувати.

Перед початком нової картини я входжу до Творчого каналу, звертаюся до Творця, щоб Він наповнив картину енергіями гармонії, радості та любові. При цьому я кладу свої долоні на полотно, вони просто горять! І я розумію, що в цей момент стаю провідником цих Світлих, Божественних енергій!

Перша моя картина справила величезне враження на мене саму, на ній я зобразила побачене в медитації Джерело Божественних Сил. Картина просто заворожує!

На сьогодні я вже із задоволенням ділюся своїм досвідом із бажаючими навчитися інтуїтивного живопису. І дякую Творцеві за даний мені Дар, а також усім Вчителям і Світлим людям, які допомагають мені його розкривати!

З любов'ю, Ірина Оленченко

Таня Sunny

У мене два доми – Україна та Балі, і в кожному з них я займаюся улюбленою астропсихологією. Коли я почала жити на острові, місцеві жителі не могли вимовити моє українське прізвище та охрестили мене Sunny (Сонячна). Але з маленької зірки я стала яскравим Сонцем завдяки Богові та дивовижним людям, яких він посилав мені на шляху. Так я зустрілася з моїми добрими друзями та Вчителями Оленою Осипенко та Юрієм Буяновим, з Тими, хто запалює серця та зірки… Для мене ця зустріч стала поворотним моментом життя, і почалися великі зміни та відкриття. Адже як це чудово – не просто позбавитися своїх страхів, образ, недоліків, а перетворити їх на світло, позитивні якості, таланти. Як багато образів та сюжетів моїх казок народилося на фазах холодинаміки! Я відкрила в собі нові здібності до дизайну прикрас та малювання. В мені прокинулися глибинні знання астрології. А як багато я тут знайшла добрих друзів та знайомих! І ось я вже запрошую всіх на Балі на свій авторський проект OCEAN INSIDE, відкрити новий Океан Життя Усередині та проводжу заняття у своєму центрі астропсихології на далекому острові. І ось вже розлітаються світом гармонізуючі прикраси з натуральних каменів для краси та зцілення. А збірки казок радують дітей та дорослих. І світиться моє променисте Сонце!
Я завжди буду вдячна Олені та Юрію за їхнє добре серце, за ЗНАННЯ, за підтримку моїх книг та проектів, за світ чудес, за щиру радість успіхам учнів, за благословення та душевне тепло, а ще за те, що допомогли навчитися по-справжньому любити життя та зірки…

З Любов'ю та Подякою,

Ваша Таня Sunny
(Казкарка-письменниця, астропсихологиня, психологиня (психоаналітикиня), астрологиня Західної та Ведичної традиції (школа О. Осипенко та школа Рамі Блекта), цілительниця Рейки, дизайнерка гармонізуючих прикрас, фахівчиня із подорожей)

Казка «Щасливий випадок» – Моїм Вчителям – Олені та Юрію присвячується

https://www.facebook.com/tanya.sunny.7/ - сторінка на ФБ

Анна Гусак та Євгенія Найчук

Ми вдячні за знайомство з Оленою та Юрієм у важливий період наших життів. Ми якраз перебували на перехресті – настав час змін. Було внутрішнє відчуття напрямку руху, але хотілося явнішого підтвердження, що нам не здається, і саме бажаний напрямок і є вірний шлях. І це підтвердження прийшло ззовні — як грамотний гороскоп, складений Оленою для нас.
Олена дуже докладно та чітко розклала всю картину так, що не залишилося сумнівів – ми на вірному шляху. Найдивовижнішим було те, що ми не говорили абсолютно нічого – ні про ситуацію, ні про вибір… Олена сама нам розповіла про нас із абсолютною точністю.

Через деякий час ми запустили наш проект. Це простір щастя для жінок, де кожна жінка зможе набути миру, спокою, гармонії та наповнити своє життя енергією любові та творення.

Ми залишили всі сумніви позаду і дозволили собі бути собою та проявитися.

З любов'ю, Ганна Гусак та Євгенія Найчук